W dniach 16-17.05.2022 w Brzegu odbył się finał wojewódzki piłkarskiego „Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Turniej rozgrywany był w sześciu kategoriach (dziewczynki i chłopcy U8 (2014 i mł.), U10 (2012-13), U12 (2010-11). W czterech kategoriach nasz powiat reprezentowała „Dziewiątka”, a w jednej „Dwunastka” i „Dziewiętnastka”. Największy sukces odniosły ekipy U10 (dziewczyny z PSP9 i chłopcy z PSP19), zdobywając brązowe medale. Tuż za podium uplasowały się dziewczynki z „Dziewiątki” (4. miejsce w kat. U8 i 5. miejsce w U12). Pozostałe nasze drużyny sklasyfikowane zostały na 9. miejscu w województwie. Dla naszej szkoły był to kolejny udany występ w tych zawodach i podtrzymanie medalowej passy, która trwa nieprzerwanie (licząc łącznie z poprzedzającymi Puchar Tymbark w kat. U12 Turniejem Wielgusa) od startu w tym turnieju w 2012 roku (wtedy brązowe medale zdobyli uczniowie „Dziewiątki” z rocznika 2002).

Naszą szkolę reprezentowali:
Oliwia Wrona, Łucja Lizurek, Charlie Broś-Załęska, Weronika Pokora, Jagoda Kuterska, Anna Mikolaszek, Iga Kornatowska, Adriana Pasinik, Lena Żuchora, Julia Fryc, Emilia Fryc, Karolina Majka, Anna Klima, Maja Sarzyńska (najlepsza bramkarka turnieju), Lena Kopko, Ewa Rakszewska, Aleksandra Pikorska, Nela Hałgas, Magdalena Szczęsnowicz, Maja Przybyła, Magdalena Kućak, Antonina Jaremko, Karolina Breitkopf, Hanna Gregorczyk, Emilia Mikolaszek, Nelly Celi, Milena Hańcza, Lena Bębas, Lena Zabrocka, Olga Matyjasek, Szymon Bednarek, Marcin Główka, Jacek Sawicki, Bartosz Makowiecki, Jakub Lewczak, Filip Wróbel, Gabriel Śliwińskai, Xavier Hiszpański, Miłosz Banach, Szymon Czupiał.

Trenerzy Katarzyna Krzysica, Krzysztof Hańcza i Roman Radłowski.