UKRAINA   POLSKA

Szkoła organizuje konsultacje, realizowane w formie stacjonarnej lub w formie zdalnej. Rodzice uczniów niepełnoletnich w ich lub swoim imieniu zgłaszają chęć udziału w konsultacjach za pomocą stosownego wpisu w dzienniku elektronicznym, wskazując na rodzaj konsultacji (stacjonarna, zdalna). Forma zdalna konsultacji realizowana jest w formie korespondencji w dzienniku elektronicznym lub za pomocą platformy Teams. Konsultacje mają charakter opinii, wyjaśnień lub porad, nie są realizowane w formie zajęć.

L.p. Nazwisko i imię Dzień tygodnia i godzina dostępności
1 Banaś Michał Wtorek 16:20-17:20
2 Bogusz Małgorzata Poniedziałek 13:35-14:35
3 Borucka Urszula Poniedziałek 12.30-13.30
4 Breitkopf Bożena Wtorek 10.45-11.45
5 Cembala Agnieszka Czwartek 12.00-13.00
6 Chromczak Milena Czwartek 12:45 – 13:45
7 Czapla Wojciech Czwartek 15:00 – 16:00
8 Deneka Ewelina Czwartek 14.00 – 15.00
9 Dziewanowska Ewa Poniedziałek 13.35-14.35
10 Giża Anna
11 Goły Grażyna Czwartek 14.35-15.35
12 Górecka-Bienia Joanna Czwartek 11.45-12.45
13 Hańcza Krzysztof Czwartek 10.35-11.35
14 Harnos Agnieszka Środa 7:55-8:55
15 Hunek Katarzyna Wtorek 13.45-14.45
16 Irla Małgorzata Środa 14.35-15.35
17 Januszkiewicz Barbara Piątek 9.30 – 10.30
18 Kisielewski Bronisław Poniedziałek  11:15 – 12:15
19 Klęczar Łukasz Środa 15:00 – 16:00
20 Kłoska Henryk Czwartek 17:00-18:00
21 Kobiałka Elżbieta środa 8:00-9:00
22 Kocjan Iwona Wtorek 7.45 – 8.45
23 Korsan Paweł Środa 12:30-13:30
25 Krupa Iwona Czwartek 15.30-16.30
26 Krużołek Aleksandra Czwartek 13:30-14:30
27 Krzysica Katarzyna Wtorek 9.00-10.00
28 Krzyszczak Daniel Środa 12.45-13.45
29 Lerch-Kozula Kornelia Środa 14:35-15:35
30 Liebert-Kraska Estera Piątek 15:45-16:45
31 Ligenza Joanna Czwartek 14.35-15.35
32 Ludwig Ilona Środa 09.35-10.35
33 Łucarz Jolanta Wtorek 11:40-12:40
34 Madej Ewa Czwartek 11:00-12:00
35 Maj Waldemar Czwartek 12:45-13:45
36 Materla Barbara Poniedziałek 11:45 – 12.45
37 Matusiak Renata Wtorek 7.00-8.00
38 Michnik Barbara Wtorek 14.30-15.30
39 Miszkiewicz Anna Wtorek 14.35 – 15.35
40 Mitura Anna Wtorek 15.35-16.35
41 Młynarczyk Marlena Wtorek 15:30-16:30
42 Nagórna Agnieszka Czwartek 12.45-13.30
43 Naskręt Alicja Poniedziałek 16:15-17:15
44 Niezgoda Joanna Piątek 13:00-14:00
45 Nycz Anna Wtorek  11:45-12:45
47 Pisula Katarzyna Czwartek 12:45-13:45
48 Piwowarska Ilona Piątek 8.30 – 9.30
49 Podborączyńska Iwona Piątek 12.30-13.30
50 Profus-Piasek Anna Czwartek 13:35-14:35
51 Rachowicz Agata Środa 13.00-14.00
52 Radłowski Roman Wtorek 11:35 – 12:35
53 Romanowicz Bożena Wtorek 15.35-16.35
54 Siedlik Joanna Poniedziałek 7.00 – 8.00
55 Sikorska Wioletta Czwartek 13.00- 14.00
56 Składny Ilona Środa 10.30-11.30
57 Sobolewska Joanna Wtorek 15.45-16.45
58 Szałas Katarzyna Środa 11:30-12:30
59 Szydłowska-Smętek Daria Wtorek 12:00-13:00
60 Tomanek Katarzyna Czwartek 14.35-15.35
61 Wientzek Izabela Środa 16:00 – 17:00
62 Wiercińska Barbara Środa 7.30 – 8.00
64 Żymełka Agnieszka Wtorek 14.35-15.35

Przyjaciele DZIEWIĄTKI