Nasza świetlica szkolna niezmiennie funkcjonuje w nowej pandemicznej rzeczywistości. Codziennie uczęszcza do niej kilkoro uczniów, którzy poza nauka zdalną, uczestniczą również w różnorodnych zajęciach świetlicowych. Biorąc pod uwagę czas spędzony przez dzieci przed komputerem, należało położyć szczególny nacisk na  zabawy ruchowe. W tym celu wykonana została mata do gry ruchowej – „Pająk”.  Cieszyła się ona tak dużym zainteresowaniem wśród uczniów, że zorganizowałyśmy konkurs sprawnego świetlika. Wyłonieni zostali mistrzowie Spider-Mana.

1 miejsce  Karol Wyszyński kl.1s
2 miejsce  Kalina Kwiecień kl.2s i Igor Plęs-Kryszkiewicz kl.1a
3 miejsce  Julian Korejba kl.2s

Świetliczaki rozwijały również swoje talenty artystyczne, wykonując witraże w kształcie bałwanków i choinek. W ostatnich dniach dzieci wykonały dużo ozdób świątecznych z masy porcelanowej, którą wcześniej samodzielnie zagniotły a gotowe ozdoby pomalowały złotą i srebrną farbą.

Opracowała: Barbara Michnik