Brzmi dziwacznie? I owszem 😉 . Jednak dla Dawida Sobolewskiego to pikuś 😉 – taki malutki.

W piątek (25.03) na terenie Dziewiątki miały miejsce prace ziemne. Ich celem było przygotowanie terenu pod działalność innowacyjną Kornelii Lerch – Kozuli i jej dzieci oraz SU z Iloną Piwowarską na czele.

Wiosna przyniesie zmiany w otoczeniu szkoły. Cóż to będzie??? Okaże się wkrótce!

Pan Dawid wykonał dla naszej społeczności bardzo dużo pracy przygotowawczej. A bez jego pomocy dalsze dzieło byłoby bardzo utrudnione. Majstersztykiem i popisową pracą było wykonanie przez niego na nieforemnym wielokącie odkrywki w kształcie cyfry „9”, nic by nie było w tym zaskakującego, gdyby „pisakiem” nie była… koparka. 🙂

Wszystkie prace pan Dawid wykonał dla społeczności Dziewiątki nieodpłatnie, oddając nam swój czas i wsparcie finansowe.

Dlatego też składam Tobie Dawidzie serdeczne podziękowania, a czytelnikom niniejszego artykułu, sympatykom i Przyjaciołom Dziewiątki – z czystym sumieniem – polecam jego usługi (wod.-kan, rekuperacja, odnawialne źródła energii, prace ziemne).

Z pozdrowieniem
W. Czapla