Teatr  Flug  jako Laureat 20. Ogólnopolskiego Forum Teatrów Dziecięcych MINIATURY w Opolu  został nominowany  do udziału w 15. Spotkaniach Mistrzów Teatru. Pacanów 2021.

Spotkania miały charakter konkursowy, dobywały się w przestrzeni Internetu w dniu 18 czerwca 2021 w ramach Projektu „Mistrzowie Słowa i Dźwięku – 10. Międzynarodowy Festiwal Kultury Dziecięcej. Pacanów – Gruzja 2021. W  Spotkaniach wzięło udział 11 zespołów teatralnych z całej Polski skupiających dzieci i młodzież w wieku 7 – 16 lat.

Mając na uwadze rangę 15. Spotkań Mistrzów Teatru możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy DUMNI z zaszczytnego III miejsca naszego „Piotrusia Pana” jakie nam przypadło.

W ramach Spotkań 19 czerwca (sobota) przedstawiciele Fluga  uczestniczyli również w warsztatach teatralnych prowadzonych online z jednym z jurorów, aktorką Panią Ewą Lubacz.

Bo… gdy na scenę wchodzi Flug zaraz wszystkich zwala z nóg! 🙂

Opiekun grupy – Aleksandra Pasoń