Szkolny zespół Takt wziął dziś udział w Finałowym Koncercie Laureatów Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej. Miał on miejsce w Państwowej Szkole Muzycznej w Opolu. Był to wspaniały koncert, gdzie wszyscy zaprezentowali bardzo wysoki poziom wokalno-instrumentalny. Młodzi ludzie wyrazili swój patriotyzm wykonując współczesne utwory patriotyczne. Są to już zupełnie inne pieśni niż znane od wielu lat pieśni legionowe. Jednak wartości które ze sobą niosą, nadal są te same.

Po koncercie nastąpił długo wyczekiwany moment ogłoszenia zwycięzców konkursu. Nasze dziewczęta zajęły zaszczytne 2 miejsce w kategorii zespoły. Otrzymały pamiątkową statuetkę, dyplom i nagrodę pieniężną. To ogromny sukces zespołu Takt.

Dziewczęta jesteście wielkie!

oprac. B.Michnik