Jeszcze ponad dwa tygodnie do tradycyjnych WALENTYNEK dlatego też ogłaszamy konkurs na samodzielnie wykonany upominek z tej okazji. Do udziału zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły. Warunkiem wzięcia udziału jest wykonanie prezentu, który tematycznie będzie związany z tą okazją. Liczy się pomysłowość i kreatywność- nie wystarczy wyciąć czerwone serduszko z papieru:) Czekamy na zdjęcia Waszych prac lub krótki filmik/ max 30 sekund/ przesłany na adres aniazamora0@gmail.com Każdy uczestnik musi się podpisać imieniem, nazwiskiem i podać swoją klasę jednocześnie wyrażając zgodę na publikację przesłanego materiału. Czekamy jak zwykle na twórcze rozwiązania, które będziecie wręczać swoim bliskim 14 lutego- powodzenia!!!

organizator A. Zamora