Na Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym w Żyrardowie nasze uczennice z klasy 6s – Olga Matyjasek, Diana Emerling i Jagoda Sado ustanowiły trzy REKORDY POLSKI.

🔥 Olga Matyjasek ustanowiła nowy rekord Polski na dystansie 100 m z przeszkodami (w kategorii młodzik), poprawiając poprzedni rekord o prawie 3 sekundy.
🔥 Diana Emerling została rekordzistką Polski na dystansie 50 m holowanie manekina (w kategorii młodzik).
🔥 Jagoda Sado, Diana Emerling i Olga Matyjasek wspólnie z zawodniczką MUKS WOPR Kędzierzyn-Koźle Julią Połulich pobiły rekord Polski w sztafecie na 4 x 50 m z przeszkodami (w kategorii młodzik i junior młodszy).

Ponad to dziewczyny zdobyły wiele medali.
💥 Olga Matyjasek wygrała klasyfikację generalną młodziczek oraz zdobyła
🥇100m z przeszkodami
🥈50 m ratowanie manekina w płetwach 🥉50 m holowanie manekina z pasem

💥Diana Emerling była III w klasyfikacji generalnej młodziczek oraz trzykrotnie stawała na podium:
🥇50 m holowanie manekina
🥇50 m ratowanie manekina w płetwach
🥈100 m z przeszkodami

Nasze uczennice na Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym reprezentowały klub MUKS WOPR Kędzierzyn-Koźle.
Gratulujemy sukcesów!!

Wiecej na: