W dniu dzisiejszym (8.11) odbyły się Mistrzostwa Miasta w halowej piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci – rozgrywek organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Reprezentantki „Dziewiątki” całkowicie zdominowały turniej wygrywając z wszystkimi rywalkami kolejno: 17-0 z PSP18, 17-0 z PSP6 i 6-0 z PSP19. To dopiero początek drogi, a kolejnym etapem będą Mistrzostwa Powiatu, które odbędą się równo za tydzień na hali Azoty, a nasza szkoła (wraz z MOSiRem) będzie ich organizatorem. Skład zespołu tworzyly: Wiktoria Przymuszała, Anna Merta, Marta Orzechowska, Lena Zabrocka, Magdalena Kućak, Emilia Mikolaszek, Antonina Jaremko, Milena Hańcza, Karolina Breitkopf, Lena Bębas.

Trener Krzysztof Hańcza.

Podziękowania także dla pozostałych trenerów klubowych dziewcząt Romana Radłowskiego i Daniela Krzyszczaka.