Już od ponad 20 lat w naszej szkole odbywały się Konkursy Pieśni Patriotycznej. Miały one różną oprawę i zainteresowanie, ale co roku młodzi i uzdolnieni uczniowie prezentowali swoje wykonania pieśni i piosenek od „Przybyli ułani” do „Dokąd idziesz Polsko?”. Mimo trudnej aktualnie sytuacji w kraju chcielibyśmy zachęcić do zaprezentowania swojej wybranej piosenki i przesłania nagrania na adres aniazamora0@gmail.com Każdy uczestnik automatycznie wyraża zgodę na publikację swojego wykonania w mediach szkolnych. Jedynym warunkiem wzięcia udziału jest koniecznie wybranie piosenki o tematyce patriotycznej. Czas i formę nagrania pozostawiamy autorom. Trzymamy kciuki za ciekawe i piękne wykonania, czekamy na nagrania w nieprzekraczalnym terminie do 27.11.2020 roku włącznie. Laureaci zostaną zaprezentowani na stronie i FB szkoły. POWODZENIA!!!