SAMORZĄD UCZNIOWSKI OGŁASZA KONKURSBAJECZNA SZKOŁA„.

Celem konkursu jest ozdobienie korytarzy bajkowymi/ fantastycznymi postaciami, gdyż chcemy stworzyć miłą, przyjazną atmosferę w naszej szkole.

Waszym zadaniem jest narysowanie/ namalowanie ulubionej (lub wymyślonej) postaci z bajek, baśni, kreskówek, gier….i co sobie zamarzycie!

Możecie przedstawić jedną postać, lub więcej; mogą być scenki.

Wasze projekty będą inspiracją dla profesjonalnych artystów, którzy ozdobią korytarze naszej szkoły.

ZASADY KONKURSU.

TERMIN: do 31 maja prace należy przynieść do klasy 51 (lub do sekretariatu); praca musi być podpisana- imię i nazwisko, klasa.
FORMAT PRACY: A-3 , A-4, A-5
TECHNIKA: kredki, farby, ołówek pisaki, itp; praca może być w kolorze lub czarno- biała
KATEGORIE WIEKOWE: Klasy: 1-3
Klasy: 4-6
Klasy: 7-8

Wyniki konkursu będą ogłoszone na zakończenie roku szkolnego i wtedy zostaną wręczone nagrody- niespodzianki oraz dyplomy.

Nagrodzone prace zostaną pokazane na wystawie.

Przekazanie prac na konkurs jest równoznaczne z zrzeczeniem się praw autorskich przez ich twórców.

Nazwiska autorów będą umieszczone przy namalowanej na ścianie postaci.

Ważnym warunkiem udziału w konkursie jest SAMODZIELNIE wykonana praca plastyczna.

Zapraszamy do udziału naszych Absolwentów- będzie nam bardzo miło, że pamiętacie o Nas.

Patronat nad naszym konkursem ma Dyrekcja Szkoły i Rada Rodziców. Dziękujemy.

Samorząd Uczniowski życzy powodzenia w twórczych działaniach.

Czekamy na Waszą wizję upiększania Szkoły.

Powodzenia!

Przewodnicząca S.U. – Lena Zabrocka