UKRAINA   POLSKA

Dzisiaj odbyły się mistrzostwa powiatu Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej chłopców. W zawodach wzięły udział: PSP 9, PSP 19, PSP 11 oraz PSP 6.

Turniej rozgrywany był w systemie gier „każdy z każdym”. Po losowaniu pierwszy mecz gramy z gospodarzami PSP 19, mimo porażki 2:0 jesteśmy zadowoleni z postawy naszego zespołu i uwierzyliśmy, że stać nas na wiele w drugim meczu turnieju doszło do WIELKIEJ niespodzianki przegrywając w pierwszym secie 14:8 udało nam się odrobić straty i po ofiarnej grze wygrywamy ostatecznie seta 25:23  drugi set przegrywamy i o zwycięstwie zadecydował tie-break, w którym zagraliśmy koncertowo!!! i takim to sposobem wygrywamy 2:1 z szkołą siatkarską z PSP1. Ostatni mecz wygrywamy pewnie 2:0 z PSP 6 i ostatecznie zajmujemy 2 miejsce w turnieju co daje nam prawo do bycia ORGANIZATOREM PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO!!

Brawo drużyna, wszechstronny rozwój naszych sportowców przynosi efekty

Reprezentacja Dziewiątki: Szymon Bednarek, Bartek Makowiecki, Jacek Sawicki, Marcin Główka, Jakub Lewczak, Sebastian Kućak, Miłosz Banach, Adam Siemaszko, Xavier Hiszpański, Dawid Brandys.

Trener: Daniel Krzyszczak