Dzień po chłopcach (13.04) do zmagań w Mini Piłce Nożnej Igrzysk Dzieci (rocznik 2009 i młodsi) przystąpiły dziewczyny. Podobnie jak ich rówieśnicy, reprezentantki „Dziewiątki” wygrały wszystkie swoje mecze: z PSP6 i PSP19 po 8-0 i z PSP5 12-0. Tym samym uczennice naszej szkoły zapewniły sobie tytuł Mistrzyń Miasta, oraz awans do etapu powiatowego, który odbędzie się w piątek 22.04 (dzień wcześniej zagrają chłopcy, oba turnieje, podobnie jak rozgrywki miejskie na orliku, przy ul. 9 maja). Skład naszej drużyny:

Ania Merta, Wiktoria Przymuszała, Lena Zabrocka, Lena Kużaj, Magda Kućak, Antosia Jaremko, Nelly Celi, Lena Bębas, Karolina Breitkopf, Hania Gregorczyk.

Trener Krzysztof Hańcza.

Podziękowania dla trenera Romka Radłowskiego za wsparcie merytoryczne i techniczne w obu turniejach 🙂