UKRAINA   POLSKA
zycie_na_orbicie
baner_psp9_bajeczna_szkola
baner_psp9_swieto_szkoly
Jarmark_bozonarodzeniowy 2023
previous arrow
next arrow

Szanowni Państwo Nauczyciele, Rodzice i Pracownicy Szkoły

W kilku poniższych słowach pragnę podziękować Wam za ostatnie miesiące naszej współpracy, które przypadły na czas pandemii covid-19.
Jestem szczególnie dumny, że ten czas mogliśmy kreować razem: my – tj. nauczyciele i pracownicy szkoły, Wy – rodzice i Wasze dzieci. Dziś, na początku czerwca, jesteśmy w tej wytęsknionej rzeczywistości – WRÓCILIŚMY DO SZKOŁY. Wierzyć chcemy, że na stałe lub na długo.
Jednak nie byłoby owego współdziałania, gdyby nie nasze trójstronne porozumienie, otwartości i wyrozumiałość. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko przebiegło zawsze zgodnie z założeniami, że być może byliście poirytowani, że wszystkim nam brakowało sił i cierpliwości. Być może tak było…
Ale NA PEWNO udowodniliśmy, że zasłużyliśmy na najwyższą notę za pięknie złożony egzamin z człowieczeństwa. Kiedyś, ze 100% pewnością napisałem, że tak będzie. Teraz wiem, że tak jest!
Z przekonaniem stwierdzam – RAZEM PRZEZWYCIĘŻYMY WSZELKIE PRZECIWNOŚCI!

Dziękuję Wam – szanowni Rodzice, drodzy Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły. Jesteście wielcy!
Każda kolejna trudność, jaką los postawi na naszej drodze, będzie już tylko drobnostką 🙂
Cieszcie się życiem!

Z pozdrowieniami
W. Czapla – Wasz dyrektor

 

PS
Szczególny i dodatkowy ukłon kieruję do Pań wicedyrektor – Aleksandro i Agato – jesteście nieocenione!
Dziś (31.05) mogliśmy przywitać Was w szkole słodką, lodową niespodzianką; przeznaczoną dla małych i dużych; młodszych i starszych; od najmniejszej Helenki z pierwszej klasy począwszy, a skończywszy na panu konserwatorze Kazimierzu. To dziś pierwszy raz od 8 miesięcy wszyscy byli w szkole. Dzień i niespodzianka udała się dzięki bezinteresownemu wsparciu firmy „Chłodnia Bałwanek” – ogromnie dziękuję!!!
To prawda, co widnieje na Waszej stronie: https://www.facebook.com/Chłodnia-Bałwanek-Kędzierzyn-Koźle-100742748138419 „Szacunek, zaufanie i autentyczność. Reputację firmy budujemy z naszymi klientami, przez działanie, a nie mówienie”. Ponad 600 lodów??? NIE MA PROBLEMU…

azoty_start_1092_671
azoty_niebieski_1092_671
azoty_bialy_1092_671