KIM JESTEŚMY?

Zapraszamy w podróż z Dziewiątką.

Niniejszą produkcją rozpoczynamy cykl filmów obrazujących życie w naszej szkole. Zobaczycie działania, miejsca a przede wszystkim ludzi, bo to oni są twórcami społeczności.
Naszym celem jest przybliżenie Wam szkoły: w czasie pandemii i szkoły globalnie. Dzięki projekcjom poznacie kto kim jest, co kryje się w zakamarkach szkoły, czym zajmują się dzieci, co potrafią nasi najlepsi na świecie nauczyciele, kto jakie ma pasje i zainteresowania oraz wiele innych spraw, osiągnięć i planów.
Dziś przewodnikiem w pierwszej z wędrówek jest pani Ula Borucka – nauczycielka i wychowawca w przyszłej klasie pierwszej.

Zapraszam na seans!

Wojciech Czapla
Dyrektor PSP nr 9

***

Jak w tysiącach szkół tak i u nas trwa nauczanie zdalne. Jak znaleźć sposób by uczniowie oswoili się z umiejętnością wypowiedzi przed forum? I na to jest sposób… Uczniowie nagrali filmiki z prezentacją swego lapbooka.

***

Dzisiaj chcemy pokazać zajęcia pływania na basenie. 🏊🏊‍♀️🏊‍♂️
Nasi pływacy świetnie sobie radzą, co widać na filmiku…
Zapraszamy wszystkie dzieci które kochają sport, a przede wszystkim pływanie do naszej szkoły.!!!! 👍👍👍

***

Dzisiaj chcemy pokazać jak w naszej szkole wyglądają lekcje języka angielskiego.
9 lutego świętujemy Dzień Pizzy. Dzieci z klasy 1A przygotowały pizze ze swoimi ulubionymi składnikami. Zabawa miała na celu przyswojenie i utrwalenie słownictwa związanego z kuchnią i jedzeniem w języku angielskim. Było dużo świetnej zabawy 🤩🥳🍕
Zapraszamy wszystkie dzieci do naszej szkoły.
U nas nauczysz się nie tylko języka angielskiego, ale również języka niemieckiego lub francuskiego. 😊👍😊

***

W naszej szkole nie tylko uczymy się, ale również bardzo ciekawie i aktywnie spędzamy czas. Dzisiaj chcemy pokazać zabawy na śniegu uczniów klasy 3 b i 3s.

***

Zima to trudny czas dla ptaków, ale z naszą pomocą przetrwają na pewno…. 🐦🐦🐦🐦
W świetlicy bardzo dbamy o naszych skrzydlatych gości. Mamy dwa karmniki na stałe i jeszcze kilka wykonaliśmy dziś własnoręcznie. Stale pilnujemy, aby nie zabrakło w nich karmy.🦜🦜🦜🦜🦜🦜🦜

***

Dzisiaj przedstawiamy jak nasi sportowcy radzą sobie podczas nauki zdalnej.
Sport w naszej szkole odgrywa bardzo ważną rolę, a dzieci są wszechstronnie uzdolnione co widać na filmiku 😀💪

***

A to nasze Pączusiowo i biegające dyktando po Arktyce czyli aktywność ruchowa połączona z nauką