UKRAINA   POLSKA

KIM JESTEŚMY?

Zapraszamy w podróż z Dziewiątką.

Niniejszą produkcją rozpoczynamy cykl filmów obrazujących życie w naszej szkole. Zobaczycie działania, miejsca a przede wszystkim ludzi, bo to oni są twórcami społeczności.
Naszym celem jest przybliżenie Wam szkoły: w czasie pandemii i szkoły globalnie. Dzięki projekcjom poznacie kto kim jest, co kryje się w zakamarkach szkoły, czym zajmują się dzieci, co potrafią nasi najlepsi na świecie nauczyciele, kto jakie ma pasje i zainteresowania oraz wiele innych spraw, osiągnięć i planów.
Dziś przewodnikiem w pierwszej z wędrówek jest pani Ula Borucka – nauczycielka i wychowawca w przyszłej klasie pierwszej.

Zapraszam na seans!

Wojciech Czapla
Dyrektor PSP nr 9

***

Jak w tysiącach szkół tak i u nas trwa nauczanie zdalne. Jak znaleźć sposób by uczniowie oswoili się z umiejętnością wypowiedzi przed forum? I na to jest sposób… Uczniowie nagrali filmiki z prezentacją swego lapbooka.

***

Dzisiaj chcemy pokazać zajęcia pływania na basenie. 🏊🏊‍♀️🏊‍♂️
Nasi pływacy świetnie sobie radzą, co widać na filmiku…
Zapraszamy wszystkie dzieci które kochają sport, a przede wszystkim pływanie do naszej szkoły.!!!! 👍👍👍

***

Dzisiaj chcemy pokazać jak w naszej szkole wyglądają lekcje języka angielskiego.
9 lutego świętujemy Dzień Pizzy. Dzieci z klasy 1A przygotowały pizze ze swoimi ulubionymi składnikami. Zabawa miała na celu przyswojenie i utrwalenie słownictwa związanego z kuchnią i jedzeniem w języku angielskim. Było dużo świetnej zabawy 🤩🥳🍕
Zapraszamy wszystkie dzieci do naszej szkoły.
U nas nauczysz się nie tylko języka angielskiego, ale również języka niemieckiego lub francuskiego. 😊👍😊

 

***

W naszej szkole nie tylko uczymy się, ale również bardzo ciekawie i aktywnie spędzamy czas. Dzisiaj chcemy pokazać zabawy na śniegu uczniów klasy 3 b i 3s.

 

***

Zima to trudny czas dla ptaków, ale z naszą pomocą przetrwają na pewno…. 🐦🐦🐦🐦
W świetlicy bardzo dbamy o naszych skrzydlatych gości. Mamy dwa karmniki na stałe i jeszcze kilka wykonaliśmy dziś własnoręcznie. Stale pilnujemy, aby nie zabrakło w nich karmy.🦜🦜🦜🦜🦜🦜🦜

***

Dzisiaj przedstawiamy jak nasi sportowcy radzą sobie podczas nauki zdalnej.
Sport w naszej szkole odgrywa bardzo ważną rolę, a dzieci są wszechstronnie uzdolnione co widać na filmiku 😀💪

***

A to nasze Pączusiowo i biegające dyktando po Arktyce czyli aktywność ruchowa połączona z nauką

***

Zajęcia sportowe odgrywają ogromną rolę w naszej szkole. Na zajęciach uczniowie poznają szereg dyscyplin sportowych, uczą się pracy zespołowej, poznają smak zwycięstwa oraz gorycz porażki. To ulubione zajęcia naszych uczniów. 🥅🏑🎿🏸🏀🏐. Dzisiaj przedstawiamy zajęcia sportowe klasy 3s🤸‍♀️🦸‍♀️🦸‍♂️Trening ogólnorozwojowy z ćwiczeniami plank👍🤸🏼🤸‍♀️🚀

***

W świetlicy łączymy zabawę z językiem polskim świetnie się przy tym bawiąc. Nie zapominamy również o pasjonatach zajęć plastycznych, którzy zawsze znajdą tu coś dla siebie🙂

 

***
Jak wiecie nasza szkoła słynie z klas sportowych.🏊‍♀️🏀🏊🏐🏸🏑
Dzisiaj przedstawiamy filmik promujący PŁYWANIE.🏊‍♂️🏊‍♂️🏊‍♂️🏊‍♂️🏊‍♂️🏊‍♂️🏊‍♂️🏊‍♂️🏊‍♂️
PŁYWACKIE KLASY SPORTOWE to przede wszystkim nauka, doskonała zabawa i doskonalenie techniki pływania oraz dzięki zwiększonej ilości zajęć sportowych w wodzie kształtowanie prawidłowej sylwetki, wzmacnianie odporności organizmu i przeciwdziałanie chorobom cywilizacyjnym.
Zapraszamy do 9-tki……….

***

Ruch, gry i zabawy z udziałem muzyki – tak zapoznajemy dzieci z językiem angielskim.

***

„Piosenka jest dobra na wszystko”-Najwazniejsze jest to aby uczyć z przyjemnością.Nauka przez śpiewanie piosenek to jedna z takich metod,na pewno bardzo skuteczna i jednocześnie dostarczając dzieciom mnóstwo radości.Uczniowie 2 s podczas lekcji j.angielskiego poznawali i utrwalali nazwy części ciała poprzez śpiew i ruch.Wszystkim podobała się taka forma nauki,dostarczyła dzieciom wiele zadowolenia.
Klasa 2 s nazwy części ciała po angielsku ma w małym paluszku.

***

Nauka nie musi być nudna, czego dowodem są zajęcia prowadzone w ramach koła geograficznego. Uczniowie oprócz poznawania ich najbliższego otoczenia mogą poznawać świat wielkich gadów sprzed milionów lat, wcielać się w paleontologów i geologów, rozpoznawać smaki i zapachy różnych krain. Dzięki poznawaniu kultur innych państw rozwijają w sobie takie postawy jak szacunek, tolerancja i zrozumienie. Na dodatkowych zajęciach nauka przeplata się zawsze z dobrą zabawą.

***

Serdeczne zapraszamy do naszej szkoły wszystkich przyszłych pierwszoklasistów 🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞Czekamy na Was!!!!!!
Do zobaczenia!!!!!!! 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
I pamiętajcie 22 marca 2021r. ruszają zapisy do szkoły drogą elektroniczną…..

 

azoty_start_1092_671
azoty_niebieski_1092_671
azoty_bialy_1092_671