Oceny! Pochwały! Osiągnięcia! Sukcesy!

Medale i zdobyte miejsca! WSZYSTKO TO NIE MA ZNACZENIA, gdy zgubi się w tym najważniejszy z komponentów. CZŁOWIEK! Edukacja, szkoła, zarządzanie, działania, pomysły i dążenia nabierają sensu, gdy są ukonkretyzowane w żywej istocie. Tylko wtedy istnienie szkoły jest celowe. Życzę więc wszystkim uczestnikom szkolnych procesów tj. nauczycielom, rodzicom, uczniom, pracownikom obsługi i administracji, kontrahentom i Przyjaciołom pasji w działaniu, zadowolenia z podejmowanych wyzwań, tylko pozytywnych emocji i czasu… aby zawsze widzieć Człowieka. Stójcie razem, ramię przy ramieniu, a będziecie silni wspólną mocą! Bądźcie dumni z siebie i skromni skromnością odkrywcy. Niech każdy dzień staje się przyczyną Waszego spełnienia zawodowego i prywatnego.

Dziękuję każdemu z Was za wszystko, co robicie dla wspólnoty Dziewiątki, ponieważ każdy ma do odegrania doniosłą i niepowtarzalną rolę. Jesteście najlepszą ekipą pod słońcem!

Wasz dyrektor W. Czapla