UKRAINA   POLSKA
zycie_na_orbicie
baner_psp9_bajeczna_szkola
baner_psp9_swieto_szkoly

Pierwszego dnia uczniowie ubrali si臋 w kolory wybranych planet 馃獝 oraz wsp贸lnie tworzyli plakaty o nich. Drugiego po szkole przechadza艂y si臋 ufoludki 馃懡馃浉. Ostatniego dnia by艂 pokaz mody kosmicznej, ka偶dy m贸g艂 zaprezentowa膰 sw贸j kreatywny str贸j 馃殌馃殌馃殌. Uczniowie budowali rakiety, uczyli si臋 o kosmosie, 艣piewali kosmiczne piosenki.
Posta膰 Jurija Gagarina 馃懆鈥嶐煔 oraz Miko艂aja Kopernika przybli偶y艂y nam na kr贸tkim apelu klasy 3a i 2s. Na sam koniec wsp贸lnie od艣piewali艣my hymn szko艂y.
馃殌馃殌馃殌wietliczaki r贸wnie偶 do艂膮czy艂y si臋 do obchod贸w 艢wi臋ta Szko艂y.馃殌馃殌馃殌
W trakcie licznych zaj臋膰 edukacyjnych pozna艂y posta膰 patrona szko艂y oraz wiele ciekawostek dotycz膮cych kosmosu. Stworzy艂y ufoludki oraz elementy wszech艣wiata wed艂ug w艂asnego pomys艂u. Podsumowaniem kosmicznego tygodnia by艂 quiz, kt贸ry wy艂oni艂 ekspert贸w w dziedzinie astronomii.馃審馃鈥嶐煔馃懇鈥嶐煔馃懆鈥嶐煔馃鈥嶐煔馃懇鈥嶐煔馃懆鈥嶐煔馃鈥嶐煔