5,687,531 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
*U*W*A*G*A*
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
Zakrętki - nowe zasady
Podręczniki 2017-2018

Kalendarz
Listopad 2017

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Kadra pedagogiczna

 Obrazy newsów: grono_ped_16042014m.jpg

Nazwisko, imię

 

Nauczany przedmiot / funkcja

Argudin Grażyna   wychowawca świetlicy
Białkowska-Rojek Marta   edukacja wczesnoszkolna
Borucka Urszula   edukacja wczesnoszkolna
Breitkopf Bożena   przyroda
Cembala Agnieszka   edukacja wczesnoszkolna
Czapla Wojciech   język polski, dyrektor
Domaradzka Elżbieta   pedagog szkolny
Godula Marta   edukacja wczesnoszkolna
Goły Grażyna   edukacja wczesnoszkolna
Grabińska Pyrzyńska Ewa   wychowawca świetlicy
Hańcza Krzysztof   wychowanie fizyczne
Harnos Agnieszka   wychowanie fizyczne
Hunek Katarzyna   język francuski, wychowawca świetlicy
Irla Małgorzata   edukacja wczesnoszkolna
Iwanejko Jagoda   edukacja wczesnoszkolna
Januszkiewicz Barbara   wychowawca świetlicy, wychowanie fizyczne
Kisielewska Sabina   wychowanie fizyczne
Kisielewski Bronisław   pływanie
Kobiałka Elżbieta   język francuski, język polski, język niemiecki
Kocjan Iwona   język angielski, opiekun Samorządu Uczniowskiego
Krupa Iwona   edukacja wczesnoszkolna, biblioteka
Ludwig Ilona   edukacja wczesnoszkolna, logopeda
Maj Waldemar   zajęcia komputerowe, matematyka
Materla Barbara   przyroda
Matusiak Renata   zajęcia komputerowe, biblioteka
Matysek Joanna   religia
Michnik Barbara   edukacja wczesnoszkolna
Mitura Anna   język angielski
Nagórna Agnieszka   edukacja wczesnoszkolna
Pasoń Aleksandra   edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe, w-ce dyrektor
Pilch Marcin   religia
Piwowarska Ilona   historia, plastyka, Rzecznik Praw Ucznia
Podborączyńska Iwona   matematyka, zajęcia komputerowe
Rachowicz Agata   pływanie, w-ce dyrektor
Radłowski Roman   wychowawca świetlicy
Rafalska Monika   kierownik świetlicy, logopeda
Romanowicz Bożena   matematyka
Składny Ilona   edukacja wczesnoszkolna
Strużyna Małgorzata   język polski
Szczepanowska Anna   język niemiecki
Szydłowska Smętek Daria   pływanie
Tomanek Katarzyna   edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna
Tyczyński Tomasz   wychowanie fizyczne
Waligóra Agata   edukacja wczesnoszkolna
Witkowski Jan   zajęcia komputerowe, matematyka
Wróbel Kinga   język polski, logopeda
Zamora Anna   muzyka, plastyka, technika

*spis alfabetyczny