9,491,501 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 5

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
Strefa ciszy
BIP
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Kadra pedagogiczna

 

Nazwisko, imię
  Nauczany przedmiot / funkcja
     
Argudin-Pszica Grażyna   wychowawca świetlicy
Baraniuk Ewa   język polski
Białkowska-Rojek Marta   edukacja wczesnoszkolna
Bogusz Małgorzata   matematyka, informatyka
Borucka Urszula   edukacja wczesnoszkolna
Breitkopf Bożena   przyroda, niemiecki
Cembala Agnieszka   wychowawca świetlicy
Czapla Wojciech   język polski, dyrektor
Deneka Ewelina   wychowanie fizyczne
Dębska Kinga   język polski, logopeda
Domaradzka-Pokój Elżbieta   pedagog szkolny
Dubis Agnieszka   wychowanie fizyczne
Duś Natalia   wychowawca świetlicy
Giża Anna   pedagog terapeuta
Golly Bernadeta   edukacja wczesnoszkolna
Goły Grażyna   edukacja wczesnoszkolna
Hańcza Krzysztof   wychowanie fizyczne
Harnos Agnieszka   wychowanie fizyczne
Hunek Katarzyna   język francuski, wychowawca świetlicy
Irla Małgorzata   edukacja wczesnoszkolna
Iwanejko Jadwiga   edukacja wczesnoszkolna
Januszkiewicz Barbara   wychowawca świetlicy, wychowanie fizyczne
Kisielewska Sabina   wychowanie fizyczne
Kisielewski Bronisław   pływanie
Klęczar Łukasz   religia
Kłos Adrian   religia
Kłoska Henryk   pedagog
Kobiałka Elżbieta   język francuski, język polski, język niemiecki
Kocjan Iwona   język angielski, opiekun samorządu uczniowskiego
Krupa Iwona   edukacja wczesnoszkolna, biblioteka
Krużołek Aleksandra   język angielski
Krzysica Katarzyna   pływanie
Krzyszczak Daniel   wychowanie fizyczne
Lerch-Kozula Kornelia   geografia
Ludwig Ilona   edukacja wczesnoszkolna, logopeda
Madej Ewa   wychowanie fizyczne, pływanie
Maj Waldemar   informatyka, matematyka
Marzec-Chodyniecka Dominika   edukacja wczesnoszkolna
Materla Barbara   przyroda
Matusiak Renata   informatyka, biblioteka
Matysek Joanna   religia
Michnik Barbara   wychowawca świetlicy
Miszkiewicz Anna   język polski
Mitura Anna   język angielski
Młynarczyk Marlena   chemia, biologia
Nagórna Agnieszka   edukacja wczesnoszkolna
Niebylska Mirosława   język polski
Pasoń Aleksandra   edukacja wczesnoszkolna, informatyka, z-ca dyrektora
Pisula Katarzyna   język polski
Piwowarska Ilona   historia
Podborączyńska Iwona   matematyka, informatyka
Rachowicz Agata   pływanie, z-ca dyrektora
Radłowski Roman   wychowanie fizyczne
Romanowicz Bożena   matematyka
Składny Ilona   edukacja wczesnoszkolna
Słota Robert   WOS
Strużyna Małgorzata   język polski
Szałas Katarzyna   język angielski
Szatkowska Grażyna   doradztwo zawodowe
Szydłowska-Smętek Daria   pływanie
Szynfeld-Szczepanowska Anna   język niemiecki
Świętek Katarzyna    
Tomanek Katarzyna   edukacja wczesnoszkolna
Wiercińska Barbara   fizyka
Witkowski Jan   informatyka, matematyka
Wysocka Patrycja   psycholog
Zakrzewska Klaudia   język polski
Zamora Anna   muzyka, plastyka, technika

 

*spis alfabetyczny (12.2019)