2,789,621 unikalne wizyty
POGODA
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
*U*W*A*G*A*
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS
Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 3

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 82
» Najnowszy użytkownik: grazynag
BIP
Agnieszka Płaziak
PSP9 na Facebook'u
Wakacje 2016
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
Podręczniki 2016-2017
Wyprawka do klasy I
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
POGODA w K-Koźlu
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Losowa fotografia
Dzisiaj jest: poniedziałek 25 lipca 2016.
Imieniny obchodzi: Walentyna, Krzysztof, Jakub
Rekrutacja 2016/2017
SPORTOWE ZAJĘCIA WAKACYJNE
sticky

Wakacje na wesoło

Drodzy uczniowie i rodzice.

W naszej szkole na wakacjach będą prowadzone zajęcia sportowe:

turniej piłki nożnej, piłki siatkowej, turniej piłki plażowej, tenisa stołowego oraz badmintona.

Wyjazdy na Dębową i wyjazdy na kręgielnię do Azot.

Udział darmowy.

 

Wymagana jest zgoda rodziców na udział dziecka w zajęciach, oraz legitymacja szkolna ( potrzebna na przejazdy autobusem).                    

 

Zgodę i legitymację można przynieść w dniu zajęć.


Zapraszamy chętnych.

Zajęcia będą prowadzone przez p. Barbarę Januszkiewicz

 

 

Harmonogram:

1.07 – Turniej piłki nożnej  i tenisa stołowego - godz. 10.15 – 14.15  ( PSP Nr 9 )

4.07 – Wyjazd na kręgielnię - zbiórka pod szkołą 14.15 – 17.00 

5.07 – Wyjazd na Dębową - Turniej piłki plażowej -  zbiórka pod szkołą godz.10.30 – 17.30 

6.07 – Wyjazd na kręgielnię - zbiórka pod szkołą 14.15 – 17.00 

7.07 – Wyjazd na Dębową  - Turniej piłki plażowej-  zbiórka pod szkołą godz. 10.30 – 17.30

8.07 - Wyjazd na Dębową  - Turniej badmintona - zbiórka pod szkołą godz.10.30 – 17.30

 ---------------------------------                     -------------------------------------

22.08 - Turniej piłki siatkowej i tenisa stołowego godz. 10.15 – 14.00 (PSP Nr 9)

23.08 - Wyjazd na kręgielnię zbiórka pod szkołą 14.15 – 17.00 

24.08 - Wyjazd na Dębową - Turniej piłki plażowej - zbiórka pod szkołą godz. 10.30 – 17.30

25.08 - Wyjazd na kręgielnię zbiórka pod szkołą 14.15 – 17.00 

26.08 -  Wyjazd na Dębową  - Turniej piłki plażowej - zbiórka pod szkołą godz. 10.30 – 17.30


SPORTOWE WAKACJE

Wakacje rozpoczęte. Dzisiaj uczniowie naszej szkoły mieli okazję przekonać się o  tym. Pojechali do Azot na kręgielnię. Gdzie w koleżeńskiej i miłej atmosferze rozegrali turniej gry w kręgle i pobili swoje rekordy życiowe. Niektórym bardzo dobrze się to udało. Śmiechu i zabawy było co niemiara. Gratulujemy wyników. Zapraszamy na kolejne wakacyjne zajęcia. Jutro wyjazd nad jezioro Dębowa gdzie rozegrany zostanie turniej siatkowej piłki plażowej. W środę wyjazd do Azot na kręgielnię- gdzie znów będziemy bić swoje rekordy życiowe. W czwartek wyjazd nad jezioro Dębowa - turniej nożnej piłki plażowej. W  piątek – wyjazd nad jezioro Dębowa -  turniej badmintona.

Zapraszamy i zachęcamy niezdecydowanych i wszystkich siedzących przed telewizorami, komputerami, smartfonami czy  play stationami do wspólnej zabawy i poruszania się na świeżym powietrzu. Oderwijcie się choć na chwilę, dajcie odpocząć Waszym oczom a organizmowi dawkę ruchu. Bo ruch to samo zdrowie. J

Zaprasza i zachęca do wspólnej zabawy p. Barbara Januszkiewicz

Obrazy newsów: kreglewakacjea2016.jpg

Obrazy newsów: kreglewakacjeb2016.jpg


"WSZYSTKO NA OPAK"

W czerwcu b.r. zorganizowałam Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Wszystko na opak”. Został on ogłoszony 8 czerwca, prace zaś należało przynieść do 17 czerwca, jednakże z uwagi na prośby dzieci termin został przedłużony do 20 czerwca. Ogłoszenie wyników przesunęło się o jeden dzień – i miało miejsce 22 czerwca. Konkurs był kierowany do uczniów klas I-III uczęszczających do świetlicy szkolnej. Zadaniem było plastyczne przedstawienie hasła „Wszystko na opak”. Kryteria oceny prac konkursowych koncentrowały się na kreatywności i pomysłowości w przedstawieniu tematu oraz na oryginalności użytych materiałów. Dzieci mogły wykonać jedną pracę – samodzielnie i bez pomocy osoby dorosłej. Prace oceniało jury w składzie: Pani Bożena Gruba, Pani Grażyna Argudin, Pani Barbara Januszkiewicz, Pani Katarzyna Hunek, Pani Monika Rafalska, Pani Agnieszka Cembala i Pani Agnieszka Gorzelnik. W konkursie wzięło udział niewielu, bo 6 uczniów (wyłącznie dziewczynki). Z klasy I – jedna,
z klasy II – cztery (3 osoby z jednej klasy), z klasy III – jedna.

Ogłoszenie wyników konkursu, rozdanie dyplomów i nagród miało miejsce 22 czerwca. Przyznano nagrody za miejsce I, II i III, oraz wręczono trzy wyróżnienia.

 Osoby nagrodzone w konkursie:

I miejsce – Jagoda Miszkiewicz – kl. IIa

II miejsce – Patrycja Klima – kl. Ib

III miejsce – Julia Guziak – kl. IIc

 Osoby wyróżnione w konkursie:

Julia Dobrowolska – kl. IIa

Emilia Słowik – kl. IIa

Oliwia Głabuś – kl. IIIb

tekst: Bożena Gruba

Obrazy newsów: swiatnaopakswietlica2016b.jpgKONIEC ROKU SZKOLNEGO

Rok szkolny 2015/2016 dobiegł końca. Dziś wszyscy otrzymaliśmy świadectwa, a potem cała "Dziewiątka" spotkała się na meczu międzynarodowym Polska-Ukraina. W meczu wzięli udział uczniowie "Dziewiątki", oraz przybyli na zaproszenie władz miasta młodzi piłkarze z partnerskiego miasta Kałusz leżącego na Ukrainie.

Przed meczem odbył się krótki apel zakończony ślubowaniem olimpijskim. Przyczenie gry i dopingu fair-play, z szacunkiem do przeciwnika było ważnym punktem uroczystości, potem głos przejął nasz spiker trener Bronisław Kisielewski.

Od tej pory wszystko odbyło się tak jak na prawdziwym meczu EURO 2016, które nasze reprezentacje rozegrały trzy dni wcześniej. Było zatem wejście zawodników na boisko w towarzystwie eskorty dziecięcej z klas pierwszych, oraz flag narodowych. Następnie odegrano hymny państwowe Ukrainy, oraz Polski. Potem przywitanie drużyn, okrzyki i już tróka sędziowska, pod kierownictwem trenera Tomasza Tyczyńskiego (któremu na liniach pomagali Patryk Maziakowski i Michał Smykla z 6s) mogła zacząć zawody. Na trybunach zasiedli w sektorze VIPowskim dyrektor Wojciech Czapla, goście z Ukrainy, oraz przedstawiciele Urzędu Miasta, a na pozostałych sektorach cała szkoła kibicowała Polsce oraz Ukrainie.

W naszej drużynie wystąpiło 12 zawodników. W pierwszej połowie zagrali "świeżo upieczeni" absolwenci z klasy piłkarskiej 6s (Jakub Kołdej, Łukasz Łata, Piotr Sekuła, Sebastian Składny, Michał Hołoga, Igor Ziembicki), w drugiej połowy zagrał skład "przyszłościowy" (Oliwia Meinert, Bartosz Niemas, Patryk Baranowski z klasy 5s i Dominik Janicki, Bartosz Daroszewski, Przemysław China z klasy 4a).

W drużynie ukraińskiej wystąpiło 10 zawodników z roczników 2003-2006, odpowiadającym naszym klasom 4-6.

Nasi zawodnicy okazali się mało gościnni, gdyż pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 4-2, druga połowa 3-2, a cały mecz zwycięstwem "Dziewiątki" 7-4.

Po meczu nastąpiło wręczenie pucharów, wzajemnych upominków, a także wymiana flag z podpisami zawodników, biorących udział w tym historycznym meczu. Pożegnaliśmy także odchodzącego na emeryturę trenera Tomasza Tyczyńskiego, a na końcu zrobiliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Goście z Kałusza zapowiedzieli zaproszenie naszej drużyny do rewanżu na Ukrainie. Czekamy więc z niecierpliwością na możliwość rewizyty i kolejnego spotkania.

Obrazy newsów: pol_ukr_psp9_00.jpg

A tymczasem wszyscy udaliśmy się na zasłużone WAKACJE!!!

Oprac.: trener Krzysztof Hańcza
fot.: mgr Elżbieta KobiałkaZAKOŃCZENIE KLAS SZÓSTYCH

My, nauczyciele i pracownicy PSP nr 9 w dniu 23.06 mieliśmy okazję być gośćmi na oficjalnej gali pożegnania naszych najstarszych uczniów. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni! Widzieliśmy nasze dzieci w ich ostatnim występie i możemy z całą mocą i odpowiedzialnością powiedzieć: WYPUSZCZAMY W ŚWIAT ŚWIETNYCH, MŁODYCH LUDZI!

Obok nas w uroczystości wzięli udział – bardzo licznie, ponieważ sala projekcyjna MOK „Chemik” nie pomieściła wszystkich – rodzice i rodziny szóstoklasistów. I wszyscy razem z zachwytem oglądaliśmy brawurowo i majestatycznie wykonanego poloneza (dla Pani Urszuli Boruckiej – wielkie podziękowania!), uczestniczyliśmy w „małej demokracji” Dziewiątki tj. przekazaniu władzy uczniowskiej i największego skarbu – sztandaru. A ponadto z przyjemnością oglądaliśmy prezentacje i filmy wykonane przez abiturientów; i wniosek z nich jest jeden: spędziliśmy z Wami sześć lat, a wciąż Was odkrywamy i poznajemy!

Kolej rzeczy jest naturalna: jedni przychodzą, a inni odchodzą…. Niemniej żal się rozstawać.

Drodzy Rodzice: za wszelką pomoc i życzliwość okazaną społeczności uczniowskiej i pracownikom PSP nr 9 – dziękujemy!

Drodzy Uczniowie: przed Wami wszystko stoi otworem. Decydujcie i wybierajcie! Ale nigdy nie zapomnijcie, kim jesteście, skąd pochodzicie i gdzie stawialiście „pierwsze kroki” w edukacji.

Obrazy newsów: klasy6_2016m.jpg

Pozdrawiamy
Nauczyciele z Dziewiątki


Tester prędkości łącza