Szkolenia - Komputery
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 3

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 81
» Najnowszy użytkownik: Nikodem
BIP
Podręczniki 2014-2015
Wyprawka do klasy I
FSNiT
Wakacje 2014
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Opłata za obiady
Kącik CZYTACZA
POGODA w K-Koźlu
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Losowa fotografia
Dzisiaj jest: poniedziałek 28 Lipca 2014. Imieniny obchodzi: Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
PÓŁKOLONIE- ognisko i zakończenie

W ostatni dzień półkolonii odbyło się ognisko. Dzieci piekły kiełbaski oraz śpiewały piosenki. Korzystając ze słonecznej pogody i dużego terenu grały w piłkę siatkową, zbijaka i inne zabawy. Miło spędziły dzień na świeżym powietrzu.

Po powrocie do szkoły zostały rozdane pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Obrazy newsów: ognisko.jpg


PÓŁKOLONIE- kino

24.07. dzieci wybrały się do kina Chemik na premierową bajkę "Samoloty 2". Z uśmiechami na twarzy wyszły z kina. Po powrocie do szkoły odbyło się czytanie baśni Hansa Christiana Andersena "Latający kufer", po którym odbył sie turniej dwóch ogni na szkolnej sali gimnastycznej.


PÓLKOLONIE- Stumilowy Las

W środę dzieci odwiedziły Stumilowy Las w Żyrowej, gdzie mogły pobawić się w chatce Kubusia Puchatka oraz domkach jego przyjaciół. Podczas podróży "Magicznym pociągiem" przez Stumilowy Las, dzieci spotkały swoich ulubionych bohaterów z bajek- Bolka i Lolka, Smurfy, Pszczółkę Maję. W Stumilowym Lesie znajduje się również wioska indian, w której dzieci strzelały z łuku i grały w indiańśkie kręgle. Wycieczka wszystkim się bardzo podobała.

Obrazy newsów: las.jpg


PÓLKOLONIE- JuraPark

We wtorek półkoloniści wybrali się na wycieczkę do JuraParku w Krasiejowie. Podczas wycieczki dzieci jechały "z prędkością światła" przez tunel czasu i dowiedziały się w jaki sposób powstało życie na naszej planecie. Kolejnym punktem wycieczki było spotkanie z prehistorycznymi gadami, dinozaurami. Pani przewodnik przybliżyła nam cechy charakterystyczne dinozaurów mięsożernych i roślinożernych oraz sposób ich ewolucji. Na zakończenie dzieci obejrzały bajkę w kinie 5D oraz odwiedziły oceanarium, gdzie spotkały przerażającego rekina Śmiech

Obrazy newsów: dino.jpg


PÓLKOLONIE- Biblioteka

Dnia 21.07. dzieci z półkolonii odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Kędzierzynie. Zapoznały się tam z jej zasadami, a także miały okazję posłuchać baśni Hansa Christiana Andersena.

Po powrocie dzieci bawiły się na placu zabaw. Po obiedzie uczestnicy półkolonii wysłuchały bajki- przeniosły się w świat łabędzi. Przeprowadzono zajęcia plastyczne.


Obrazy newsów: biblioteka.jpg