*U*W*A*G*A*

» Najnowszy użytkownik: grazynag

Podręczniki 2016-2017
Wyprawka do klasy I

Dzisiaj jest: sobota 10 grudnia 2016.
Imieniny obchodzi: Julia, Daniela, Bogdan, Bohdan, Judyta, Grzegorz
Treningi- p.Hańcza
sticky

Od wtorku- 06.12. treningi wtorkowe klasy 4a będą odbywały się na Hali Sportowej Śródmieście. Obiad 11.30- 11.45. Wyjście spod sklepiku o 12.35. Trening 13.00-14.30.

Od piątku- 06.12. treningi piątkowe klasy 6s będą odbywały się na Hali Sportowej Śródmieście. Obiad 12.30- 12.45. Wyjście spod sklepiku o 13.35. Trening 14.00-14.45.

Po treningu dzieci wracaja samodzielnie do domu

Konkurs recytatorski
Konkursy

W środę 7 grudnia 2016r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 18 w Cisowej odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Poeci dzieciom, dzieci poetom”
W konkursie wzięło udział 40-stu uczniów klas 1-3, którzy reprezentowali 20 szkół podstawowych z całego powiatu. Uczestnicy konkursu mieli okazję również do spotkania ze Świętym Mikołajem, który dla każdego z nich przygotował słodkie upominki. Naszą szkołę reprezentował Jędrzej Lichosik z 3s, który piękną recytacją wiersza „Inny” wywalczył sobie I miejsce. Natomiast Amelia Zub z 2c recytując wiersz „Bałagan” zdobyła IV miejsce.Zarówno Jędrzejowi jak i Amelii należą się wielkie gratulacje i BRAWA! Jesteśmy z Was dumni!

Obrazy newsów: konkon.jpg

Nasi uczniowie w Parkrunie
26 listopada trojka naszych uczniów pojawiła się w kozielskim parku aby w milej atmosferze zmierzyć się z pięciokilometrowym dystansem. Zosia Danielewicz (5b), Pola Bojda (6b) oraz Jaś Mincewicz (6b) w mistrzowskim stylu zmierzyli się z trasa łącząc przyjemne (bieg w zjawiskowym parku) z pożytecznym (zbieranie szóstek z wychowania fizycznego). Gratulujemy i trzymamy kciuki, a Was uczniowie gorąco zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego!!!

Obrazy newsów: sss1.jpgObrazy newsów: sss2.jpg

Obrazy newsów: sss3.jpg

opr. K. Hunek

Wizyta w chorzowskim Teatrze Rozrywki

„Kot w butach” to bajka, którą wszyscy znamy. Tym razem uczniowie klasy 4 b i s mieli okazję obejrzeć ją w wersji spektaklu muzycznego w TEATRZE ROZRYWKI  w Chorzowie. Piękna inscenizacja i stroje, zabawne sytuacje na scenie i aranżacja muzyczna wywarły na nas olbrzymie wrażenie. Dodatkową atrakcją były wesołe renifery zabawiające publiczność i wizyta ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA.

Obrazy newsów: teatr_chorzow_2016.jpg

Kolędowanie czas zacząć!!!

W sobotę 03.12.2016 na rynku w Koźlu uczniowie naszej szkoły brali udział w pierwszym tegorocznym kolędowaniu. Zaprezentowali się w trzech pastorałkach „Maleńki Jezu”, „Pada śnieg” i „Bo kto wie”. Pogoda dopisała i nawet nikt nie zdążył zmarznąć.  Kolejne wspólne śpiewanie to występ w galerii ODRZAŃSKIE OGRODY 17.12.2016 roku w godz. 14-16. Serdecznie zapraszamy.

Obrazy newsów: koledowanie_2016_1.jpg