LEPSZA SZKOŁA

Strefa ciszy
KALBI

Dzisiaj jest: wtorek 28 stycznia 2020.
Imieniny obchodzi: Agnieszka, Julian, Walery, Karol, Tomasz, Karina, Lesław
Szkolne eliminacje do konkursu kolęd 2020

Obrazy newsów: 20200122_00.jpgJury po bardzo burzliwych obradach postanowiło wybrać reprezentantów naszej szkoły do Miejskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek PIASTOWSKIE KOLĘDOWANIE 2020/01.02.2020r./

1. Julia Wójt 2s
2. Agata Łannik 8b
3. Zosia Dziewanowska 6b
4. Emilia Szafarczyk 8b
5. Natalia Matyjasek 7a
6. TAKT junior
7. Antonina Miraszewska 4s

Ponadto przyznano wyróżnienia wykonawcom, którzy pięknie się zaprezentowali, ale ograniczyła nas ilość miejsc przyznanych dla szkoły. Oto oni:

• zespół z klasy 2b
  • zespół z klasy 2s
  • TAKT
  • Justyna Kochelska 3a
  • Kinga Strzyż 3a
  • Amelia Zub 5c
  • Ewa Hejne z zespołem
  • Magda Sobula 6b
  • Lena Zabrocka 4s
  • Patrycja Klima 5c
  • Julia Łuczak 5c
  • Amelia Zub 5c
  • Szymon Wiącek 6b

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy:)

Akcja charytatywna "Muffinki dla dziewczynki" 2020
Świetlica

Serdecznie dziękujemy  rodzicom i dzieciom  za bardzo duże zaangażowanie w akcję "Muffinki dla dziewczynki". Przedsięwzięcie zakończyło się ogromnym sukcesem. Zebraliśmy rekordowo dużą sumę, bo aż 740 zł (około 170 euro). Niedawno dowiedzieliśmy się, że Pacaline marzy o rowerze, którym mogłaby codziennie dojeżdżać do szkoły. Mamy nadzieję, że zebrane pieniądze pomogą spełnić jej marzenie.

Pieniądze zostaną przelane na konto Referatu Misyjnego Prowincji św. Jadwigi Zakonu Braci Mniejszych dla podopiecznej Pascaline Sawadogo.

Jescze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym!

świetliki z wychowawcami

Obrazy: muffinka2020b.jpg

Obrazy: muffinki2020a.jpg

Kangur 2020

Obrazy newsów: 20200114_kangur.jpg

Zapisy do 30 stycznia 2020 (zmiana: poprzednio do 3.02.2020)
u pani Iwony Podborączyńskiej.

Koszt uczestnictwa (wpisowe) 10zł.

Szczególowe informacje na stronie organizatora.

Obrazy newsów: 2020012122_dzien_babci_dziadka.jpg

Wszystkim Babciom i Dziadkom
życzymy dużo zdrowia, młodzieńczej energii
oraz pociechy z wnuków;

nadziei w to, że każdy dzień będzie lepszy!

NIESAMOWITY WYCZYN KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKICH PŁYWAKÓW

Obrazy newsów: 20200117_zmo.jpg

W dniach 17-18.01.2020 (piątek-sobota) na gościnnej pływalni „STRZELEC” w Strzelcach Opolskich odbyły się otwarte Zimowe Mistrzostwa Okręgu Opolskiego w pływaniu. W zawodach wzięło udział 168 zawodniczek i zawodników z 16 klubów woj. opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego. W tym gronie 43 absolwentów i uczniów PSP nr 9 reprezentujących nasze miasto w barwach MMKS Kędzierzyn-Koźle. Nasi sportowcy walczyli nieprawdopodobnie ambitnie, co przełożyło się na znakomite wyniki Naszego klubu. Zawody rozgrywano w 39 konkurencjach i 6 kategoriach wiekowych. Kędzierzynianie wywalczyli aż 131 medali i zdecydowanie wygrali klasyfikację medalową. Medale dla Naszego klubu wywalczyło ponad 30 osób co daję niesamowitą wręcz skuteczność startową sięgającą 70 procent. Podopieczni trenerów Eweliny Deneki, Agaty Rachowicz, Katarzyny Krzysicy, Darii Szydłowskiej-Smętek, Ewy Madej i Bronisława Kisielewskiego walczyli jak lwy, zostawiając w pokonanym polu wszystkie pozostałe kluby. Wywalczyliśmy 41 tytułów Mistrza Okręgu Opolskiego, 57 tytułów Wicemistrza oraz 33 razy tytuł II Wicemistrza. Najgroźniejszy rywal naszych pływaków, klub MOS w Opolu zdobył 88 medali !!!!

GRATULUJEMY sportowcom i trenerom znakomitych wyników. DZIĘKUJEMY, Włodarzom Miasta i Gminy Kędzierzyn-Koźle za finansowe wsparcie, a rodzicom zawodników za wielki wkład włożony w rozwój „Naszej” młodzieży.  „Ciężka praca się opłaca”, ten slogan znalazł odzwierciedlenie w rezultatach jakie osiągają zawodniczki i zawodnicy we wszystkich zawodach, w których biorą udział. Po takim rozpoczęciu roku 2020 z ufnością będziemy oczekiwać na letnie i zimowe Mistrzostwa Polski oraz rywalizację drużynową dzieci i młodzików. Ręce same składają się oklasków, więc jeszcze raz WIELKIE BRAWA !!!! Poniżej prezentujemy wszystkich medalistów oraz trochę zdjęć z zawodów.

Wszystkie wyniki i statystyki z Zimowych Mistrzostw Okręgu w pływaniu znajdują się na stronie www.megatiming.pl w zakładce zawody okręgowe.

Zachęcamy wszystkich do lektury.

Kangur Matematyczny

Obrazy newsów: 20200114_kangur.jpg

Zapisy do 3 lutego 2020 roku u pani Iwony Podborączyńskiej.

Koszt uczestnictwa (wpisowe) 10zł.

Szczególowe informacje na stronie organizatora.

WOŚP 2020

Obrazy newsów: 2020wosp.jpg