Szkolenia - Komputery

Wyprawka do klasy I

POGODA w K-Koźlu
Losowa fotografia
Dzisiaj jest: piątek 27 marca 2015.
Imieniny obchodzi: Lidia, Ernest, Jan, Marek
Majowe nastroje
sticky

Obrazy newsów: nutki.jpg

Wszyscy chętni uczniowie z klas I- VI, którzy chcieliby zaprezentować swoje wokalne umiejętności są zaproszeni do wzięcia udziału w eliminacjach szkolnych do miejskiego konkursu piosenki wszelakiej „Majowe Nastroje” w Domu Kultury „Lech”. Wstępne przesłuchania odbędą się pod koniec kwietnia /dokładny termin zostanie podany tydzień przed przesłuchaniami/.

Wymagania konieczne to:

• zaśpiewanie 2 dowolnych piosenek w wybranym języku /jedna obowiązkowa, druga na życzenie jury/
  • zespół nie może przekroczyć 6 osób
  • akompaniament na żywo, lub podkład muzyczny/ nie może to być playback ze śpiewanymi słowami
  • dostarczenie pisemnego zgłoszenia w terminie do 17 kwietnia 2015 r do pani Anny Zamory /sala 54/ lub przekazanie wychowawcy klasy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych zdolnych uczniów!

ŚWIETLICOWY KONKURS WIELKANOCNY

Do naszej szkoły zawitały już Wielkanocne Zające.  Świetliczaki wykonały przepiękne zające, w ramach świetlicowego konkursu plastycznego pt. "Zajączek Wielkanocny".  Prace konkursowe dzieci można podziwiać na wystawie koło sekretariatu do wtorku 31.03.2015. Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się we wtorek, wtedy też zostaną wręczone pamiątkowe dyplomy dla uczestników konkursu oraz nagrody i wyróżnienia dla zwycięzców.

tekst: Marta Godula

Obrazy newsów: konkurswielkanocnyswietlica2015aa.jpg

1 000 000 wejść na stronę PSP9
Obrazy newsów: szampan.png

No i pękła, a w zasadzie pęknie dziś (tj.25.03.2015) lub jutro liczba:
1 000 000
wejść na naszą stronę internetową. Trwało to troszeczkę, bo od października 2011, ale wynik i tak jest imponujący. Odwiedzajcie nas, nasz cel to kolejny milion. Pozdrowienia od wszystkich "piszących", "zamieszczających" dla wszystkich odwiedzających.

<<= szampan obok jest oczywiście bezalkoholowy

UWAGA!!!

Przewidziana nagroda dla osoby, która wykona selfie na tle ekranu monitora z włączoną przeglądarką ze stroną psp9.kursor.pl i widoczną liczbą z licznika wejść z numerem 1 000 000 oraz datą i godziną z prawej strony.

Fotkę przesłać na maila: wmaj@kursor.pl

POWODZENIA W POLOWANIU NA 1 000 000.

Książki na nagrody
Biblioteka

Oferta ciekawych i tanich ksiażek na nagrody znajduje się w bibliotece do 27 marca. Są to lektury, pozycje do poczytania, wydania albumowe. Również istnieje możliwość negacjacji cen i wydłużenia terminów płatnośći do czerwca 2015r.

WITAJ WIOSNO!

I nadeszła, wraz ze słońcem. Powitaliśmy ją w barwnym pochodzie. Marzanna i bibułkowe gaiki obowiązkowo towarzyszyły nam na spacerze po parku. Na zdjęciu uczniowie klasy III b.

Obrazy newsów: wiosna_2015_3b.jpg

oprac.I.Krupa